Dezenfeksiyon Hizmeti

Piyasadaki en iyi teknoloji kullanılarak gerçekleştirdiğimiz ortam dezenfeksiyon hizmeti ile açık ve kapalı tüm alanların sterilize edilmesini sağlıyoruz. Piyasada çok uygun fiyatlarla fiyatlandırdığımız ve herkesin kullanımına sunduğumuz ortam dezenfeksiyon hizmeti yüksek performans sunmaktadır. Ortamları her türlü mikrop ve böcek istilasından korumak için kullanılan dezenfeksiyon hizmetlerimiz verimli bir şekilde gerçekleştirilir.

Dezenfeksiyonda Mükemmel Hizmet Yelpazesi
Şirketimiz, müşterilerine sunduğumuz mükemmel hizmet yelpazesi için pazarda bir niş kurmayı başarmış olup, piyasada çok uygun fiyatla fiyatlandırılan ortam dezenfeksiyon hizmeti kapsamında oluşmaktadır. Bu hizmetler piyasada çok uygun fiyatla fiyatlandırılmakta yüksek performans sunmaktadır. Tüm dezenfeksiyon süreçlerimiz iyi eğitimli profesyoneller tarafından yürütülmektedir. İyileştirici bir ortamda kaliteli bakım sağlamaya çalışan sağlık tesisleri, sterilizasyon yöntemlerine ve yüksek seviye dezenfeksiyona daha yakından bakmaktadır. Sadece sağlık sektörü için değil, tekstilden hizmet sektörüne kadar her alan için uygun ortam dezenfeksiyon hizmeti veren firmamız yaygın uygulamaları ile olumsuz güvenlik ve çevresel etkilerin minimuma indirgenmesini sağlar.

Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Gereklidir
Salgın hastalıkların tüm dünyaya yayıldığı günümüzde zararlı bakteriler de dahil tüm zararlı mikroorganizmaların yok edilmesi gerekir. Bu bakım alanları arasında hastaneler, okullar, restoranlar, alışveriş merkezleri gibi kamusal alanlar bulunur. Buharla sterilizasyon sistemlerimiz sayesinde el değmeden tüm ortamların en iyi şekilde dezenfekte edilmesini sağlıyoruz. İleri teknoloji ekipmanlarımız ve eğitimli personelimiz ile ortamlardaki toksikliği azaltıyoruz. Isıya ve neme duyarlı aletlerin bulunduğu ortamlarda bile etkili olan dezenfeksiyon araçlarımız oldukça avantajlıdır.

Üst Düzey Dezenfeksiyon
Steril bölgelerine nüfuz etmeyen alanların temizlenmesi zordur. İnsan gücüyle yapılan temizlik çalışmaları ortamların tam olarak temizlenmesini sağlamaz. Salgın hastalıkların tüm dünyada yaygınlaşması, profesyonel araçlarla üst düzey dezenfekteyi zorunlu hale getirmiştir. Yüksek ekipman teknolojisi ve hızlı geri dönüş ihtiyacı nedeniyle, acil dezenfeksiyon alanında genellikle yüksek düzey dezenfeksiyon hizmetlerimiz gerçekleştirilir. Güvenli ve çevre açısından sağlıklı sterilizasyon ve yüksek seviyeli dezenfeksiyon sağlamak için çalışan ekibimiz ortam dezenfeksiyon hizmeti ile otobüs içlerinden metro vagonlarına kadar ihtiyaç duyulan her alanın en iyi şekilde dezenfekte edilmesini sağlar.