Evde İlaçlama

Firmamızın profesyonel ekibine ulaşarak, ev, apartman veya sitenizdeki haşere probleminizi iletebilirsiniz. Vereceğiniz bilgiler ışığında uzman personelimiz tarafından nasıl bir hizmet sunulacağı, hangi ilaçların kullanılacağı vb. konularla ilgili bilgi verilir.

Her konuda mutabakat sağlandığı taktirde istenilen gün ve saatte ekibimiz verilen adreste hizmeti tamamlar. İlaçlama hizmeti sonunda firmamız tarafından düzenlenen ilaçlama bilgi detaylarının yer aldığı “Biyosidal Ürün Uygulama İşlem Formu” mutlaka verilir.

Ev ilaçlaması yaptırmak isteyen ev sahipleri, apartman veya site yöneticilerinin dikkat etmesi gereken hususlar:

1. İlaçlama hizmeti yapacak firmanın Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı “Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesi” olması yasal zorunluluktur. Mutlaka ilaçlama hizmeti alacağınız firmadan bu belgeyi isteyin.
2. İlaçlama hizmetinde kullanılacak haşere ilaçlarının Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olmasına dikkat edin. Mutlaka İlaçlama hizmeti alacağınız firmadan kullanacakları haşere ilacının ismini öğrenip onaylı olup olmadığını kontrol edin. Bakınız: http://www.biyosidal.saglik.gov.tr/Listeler/EnvanterTablo1.pdf
3. İlaçlama hizmeti alacağınız firmanın sektördeki deneyimini sorgulayın. Referans bilgisi isteyin ve kontrol edin.
4. İlaçlama hizmeti alacağınız firmadan ilaçlama bilgi detaylarını içeren “Biyosidal Ürün Uygulama İşlem Formu”nu istemeyi unutmayın.
5. İlaçlama hizmetini tek daire olarak değil apartman veya site olarak almanız hem haşere ile mücadeledeki başarı hem de size olan maliyetin düşmesi açısından çok önemlidir.
6. Hizmet alacağınız firmaya karar verirken hizmet bedelini değil kullanılan haşere ilacı ve hizmet kalitesini ön planda tutmanızı öneririz.