Hakkımızda

Entodem İlaç olarak Çevre ve Halk sağlığı alanlarında on yıllık bilgi ve birikimimizle, Sağlık bakanlığı ruhsatımız gerekli teknik alt yapı ve kaliteli hizmet anlayışımızla faaliyetlerimize Merkezimiz Çankırı’da devam etmekteyiz. Bölgemizde sektörümüz ile alakalı teknik at yapı faaliyetleri Çevre ve Halk Sağlığı ürünleri Temini ve Uygulama hizmetleriyle öncü firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Kaliteli hizmet anlayışımız İso belgelerimiz ve TSE belgelerimizle ispatlanmış ve bu doğrultuda çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Sektörümüz ile alakalı yapılan kongre, sempozyum, seminer ve söyleşilere katılan Firmamız, bilgi ve tecrübeye her zaman değer vermektedir. “İnsan Sağlığına Duyarlı, Çevreye Sorumlu” sloganıyla yola çıkan firmamız yolunda emin adımlarla ilerlemektedir…

Neden Biz?

  • Yaşantımız için zararlı olarak nitelediğimiz tüm haşere ve diğer canlılarla mücadele büyük bir uzmanlık ve titizlik gerektirir. Çünkü bu canlıları çevremizden arındırırken, çevre sağlığına uygun hareket etmek de son derece önemlidir. Bu anlamda sadece insan sağlığını değil; ekolojik dengeleri de gözeterek hizmet veren Entodem İlaç, bu alanda yıllara dayanan deneyimi ile müşterilerine %100 başarı sunmaktadır.
  • Entodem İlaç, kentsel haşere mücadelesinde, büyük kurum, kuruluşlarda ve  Türkiye genelinde haşere kontrol hizmeti vermektedir. Firmamız haşere mücadele sektöründe gerek iş ortakları gerekse değerli uzmanları ile deneyim ve tecrübelerini değerlendirip  7/24 hizmet vermektedir. Ürün yelpazesi geniş olan firmamızın haşere ile mücadele edebilmek için gerekli ürünleri bulundurması sektörde firmamızı bir adım daha öne taşımaktadır.

İnsan Sağlığına Duyarlı Çevreye Sorumlu…